Tvorba www stránek

Prezentace, e-shop, vývoj aplikací

Naší hlavní činností je tvorba webových stránek a poskytování dalších služeb, které s tvorbou webu bezprostředně souvisejí. Dodáváme "standardní webové stránky" (internetové prezentace firem či jiných subjektů), elektronické obchody i aplikace, které vytváříme na míru - na základě specifických požadavků zákazníka. Současně nabízíme také umístění a provoz www stránek.

Grafický návrh

Na počátku je kromě slova, tj. diskuse o zákazníkových požadavcích a potřebách, nabídka vytvoření www stránek. Prvním krokem vlastní tvorby webu je vytvoření (případně zpracování zákazníkem dodaného) grafického návrhu, jehož součástí může být také návrh loga.

Po finálním odsouhlasení grafické podoby internetové prezentace přichází na řadu vlastní tvorba webových stránek.

Responzivní design

Výsledkem zpracování grafického návrhu do podoby www stránek za použití technologie HTML5 a CSS3 je tzv. responzivní design.

Tento způsob zpracování webu umožňuje to, že se webová prezentace svým zobrazením přizpůsobí zařízení, na kterém si ji návštěvník prohlíží. Stránky jsou tedy optimalizovány pro monitory stolních a přenosných počítačů a zároveň také pro tablety, mobilní telefony apod.

Redakční systém

Základním prvkem www stránky je redakční systém (CMS - Content Management System), který zákazníkovi umožňuje vlastní správu obsahu veřejné části webu. Jedná se o neveřejnou, administrační část webu, do níž mají přístup pouze autorizovaní uživatelé.

Redakční systém MHAdmin jsme vyvinuli a stále aktualizujeme na základě našich zkušeností a potřeb zákazníka. Naším cílem bylo vytvořit systém pro správu obsahu, který bude maximálně uživatelsky přátelský a práce s ním nebude problém ani pro ty, kteří počítač využívají pouze v rámci kancelářského software.

Umístění webové prezentace

Pro Vaše internetové stránky můžeme také poskytnout prostor. Jedná se o službu webhosting a její součástí je také správa domény druhého řádku a provoz e-mail schránek.

Umístění www stránek na našich technických prostředcích není samozřejmě podmínkou (využít lze stávajících prostor zákazníka - za předpokladu splnění podmínek konfigurace serveru), ale je výhodou s ohledem na rozsah technické podpory v rámci záruční doby po předání díla.

Ceník tvorby stránek

Námi nabízené webové stránky nemají svůj ceník. Cena za zpracování www prezentace je závislá na konkrétních požadavcích zákazníka a na rozsahu provedených prací.

V případě Vašeho zájmu o bližší informace nás laskavě kontaktujte anebo využijte poptávkového formuláře a my Vás budeme kontaktovat.

Vybrané reference


Rádi zodpovíme Vaše nezávazné dotazy týkající se našich služeb:

(ochrana proti spamu)


Nahoru