Umístění a provoz www stránek

Proč webhosting u MHServis.cz?

Umístění a provoz www prezentace nabízíme současně s nabídkou tvorby webu. Vytvořené www stránky lze provozovat v rámci jakékoliv hostingové služby, která splňuje požadovanou technickou specifikaci. Výhodou umístění Vašeho webu u nás (kromě kvality a dostupnosti služby webhosting) však získáte rozšířenou záruku na internetové stránky a nezanedbatelným faktem je také skutečnost, že máte pouze jednoho dodavatele služeb týkajících se provozu Vaší prezentace včetně správy domény a elektronické pošty.

Parametry služby

Konkrétní typ webhostingové služby Vám navrhneme na základě typu realizovaných stránek nebo dle Vašich požadavků. Služba zahrnuje:

  • prostor na serveru pro umístění webu a databáze
  • prostor pro e-mail schránky (pro používání elektronické pošty lze ve Vašem poštovním programu - např. Thunderbird - nastavit e-mail účet pomocí protokolu POP3 či IMAP; alternativou pro využití e-mail komunikace je webmail rozhraní Roundcube)
  • neomezený přenos dat
  • neomezený počet doménových aliasů
  • úprava parametrů služby či nastavení e-mail schránek mailem či telefonicky

Technická specifikace

Server s operačním systémem Linux (Debian 8 Jessie - stable), Apache 2.4, PHP 5.6 je umístěn v moderním datovém centru společnosti IGNUM, která současně provádí dohled 24 h denně a pravidelné zálohování dat.

Vybrané reference


Rádi zodpovíme Vaše nezávazné dotazy týkající se našich služeb:

(ochrana proti spamu)


Nahoru